Cookies™

Słodka fam z gry Nostale ;)


#1 2013-03-30 12:27:57

Orgus

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 13
Punktów :   

Podanie

Tutaj prosze o składanie podania przez osoby chętne do dojścia do naszej fam

Offline

#2 2013-04-04 21:23:49

akanosearlity1

Gość

Re: Podanie

-Nick: AkAnosearlity
-Lvl : 70.
-Karty sp: sp1 40j +4 , sp2 26j+5 , sp3 61j +4 , sp4 22j +0 , sp5 22j +0
-ile czasu poświęcasz na granie w nostale- zależy od dnia czasami 6 czasami 3.
-Często uczęszczasz na glace? glacernon odwiedzam codziennie.
-Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? tak
-Dlaczego my ? już długi czas myślałem żeby do was dojść ale zawsze miałem za mały lvl (to było moje marzenie ;p ^^)
-Ile masz lat? 15.
-Poprzednie fam (Podaj 3) ~MultiUlti~ ,  Retario, HANZA
-Dlaczego opuściłeś tamte? opuściłem tamtą fam przez tzw. dzieci Lodu bądz expa którym nigdy nie dogodzisz w pt.
-Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Michał mam 15 lat lubię grać na orliku w piłkę, bardzo lubię grać w Nt
zawsze mam dobry humor ^^

#3 2013-04-05 12:36:01

 Lucek

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie

Bardzo ciekawie się przedstawiłeś, najbardziej podoba mi się to, że nie jesteś typowym dzieckiem ''Expa''.
Nie mam podstaw, aby cię nie dodawać.
Zostałeś PRZYJĘTY.


Niektórzy ludzie są jak gówno. Dlaczego? Bo pozostali od nich stronią.

Offline

#4 2013-04-06 12:55:39

Stepciu123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie

-Nick: stepek4321
-Lvl: 75
-Karty sp : sp1 40j+7 sp2 35j+5 sp3 21j+1 sp4 70j + 10
-Ile czasu średnio codziennie przeznaczasz na gre?: 3-6h
-Często uczęszczasz na glace?: Staram się odwiedzać codziennie
-Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ?:Tak
-Dlaczego my ?:Szukam Dobrej Fam z miłymi graczami i dobrą atmosferą . Wy właśnie tacy jesteście
-Ile masz lat?: 15
-Poprzednie fam (Podaj 3): *ShadowAngels* Sacrum  EpicGame
-Dlaczego opuściłeś tamte?: Było  fatalnie,  zero komunikacji.
-Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Bartek. Mam 15 lat. Często gram z kolegami na orliku w piłkę nożną. Interesuje się sportem. Lubię czekoladę . Jestem miły dla ludzi

Ostatnio edytowany przez Stepciu123 (2013-04-06 12:58:46)

Offline

#5 2013-04-06 13:04:15

 Lucek

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie

Żebyś wiedział, że też lubię czekoladę, zwłaszcza mleczną wedlowską.
Zostanie rozstrzygnięta Sonda na twój temat. Czy dodać czy nie.


Niektórzy ludzie są jak gówno. Dlaczego? Bo pozostali od nich stronią.

Offline

#6 2013-04-06 15:55:35

Orgus

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie

Oboje zostaliście przyjęci. Gratuluję.

Offline

#7 2013-04-12 15:57:30

Faktoer

Gość

Re: Podanie

-Nick:Faktoer
-Lvl:70
-Karty sp : SP1- 72+9/Sp2; 41+6/sp3;59+1/sp4 53+9/sp5;22+1
-Ile czasu średnio codziennie przeznaczasz na gre:2/3/4 h zalezy od nauki
-Często uczęszczasz na glace?:Tak
-Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ?:Tak
-Dlaczego my ?:Poniewaz mi zainponowalisce
-Ile masz lat?:15
-Poprzednie fam (Podaj 3):ShadowAngels/Skazani/Rosomaki
-Dlaczego opuściłeś tamte?:Poniewaz były do bani
-Opowiedz coś o sobie:Lubie grac w nt/Mam na imie sebastian lubie grac w piłke , Gram w ruze gry przegladarkowe i Jestem miły i uprzejmy

#8 2013-04-18 17:48:31

Majster;D

Gość

Re: Podanie

-Nick Majster;D
-Lvl 77
-Karty sp Ranger 63+9,Sin51+8,Wk 83+5
-Ile czasu średnio codziennie przeznaczasz na gre? Około 2-3 godzin w weekendy częsciej ;p
-Często uczęszczasz na glace? Jesli nie ma potrzeby to codziennie chwile tam jestem , jesli fam chodzi na rajdy to całymi dniami xD
-Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? Jesli szefostwo robic cos dla "integracji" fam to oczywiscie , a co do innych graczy , jesli chca zeby z nimi rozmawiac/współpracowac to oczywiscie ze moge ;p
-Dlaczego my ? Bo pamiętam was ciastkowicze jeszcze z czasów grania Chomikologiem , no i Drogon7 mnie namawia ;p
-Ile masz lat? 15*,*
-Poprzednie fam Podam 2 bo 3 nie pamiętam xD jakies 3 miesiące w LoseYourSelf (odszedłem bo chciałem sie rozwijac ;x) oraz EarthQuake (fam sie wczoraj rozpadła ;c)
-Opowiedz coś o sobie A wiec mam na imie Dawid , mam 15 lat , nie mam rodzenstwa , mam psa . Matko brzmi jakbym był pedofilem ._. . No ale dobra , lubie zarzucic jakims zartem/sucharem , chodze do gim , nie jestem gimbusem ;p Słucham Rapu . Co do nt . No to cóz rozwijam sie ostatnio dosc dynamicznie , kocham mojego sinka i mam znajomosci xd .
Dziękuje za przeczytanie i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania xd

#9 2013-04-19 08:23:25

 Lucek

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie

Nie mam podstaw, aby odrzucić twoje podanie:PRZYJĘTY.


Niektórzy ludzie są jak gówno. Dlaczego? Bo pozostali od nich stronią.

Offline

#10 2013-04-20 13:43:58

MałaPanda

Gość

Re: Podanie

-Nick - MałaPanda
-Lvl - 71
-Karty sp: warrior 48+5, blade 20+0(nie gram nim), crusader53+3, berserker 43+6, pajama+0
-ile czasu poświęcasz na granie w nostale - To zależy od tego, ile mam nauki, czasem godzinkę a czasem 5
-Często uczęszczasz na glace? - Staram się codziennie być
-Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? - Tak, bardzo lubię rajdy.
-Dlaczego my ? - Szukam fam z miłą atmosferą, zasadami które są respektowane przez członków i stabilnym składem, myślę, że u Was to znajdę
-Ile masz lat? - 17
-Poprzednie fam (Podaj 3) - Retario, PatienceOfGod
-Dlaczego opuściłeś tamte? - Pierwsza się rozpadła, z drugiej odeszłam za moimi przyjaciółmi po czystce spowodowanej nieporozumieniem między szefostwem a resztą członków po zmianie zarządu.
-Opowiedz coś o sobie -
Jestem pandą i lubię bambus ._.

Mam na imię Gabrysia, chodzę do liceum, uwielbiam wychodzić z przyjaciółmi, zwłaszcza w taką piękną pogodę jaka się udała ostatnio Z tego powodu na nostale wchodzę głównie wieczorami, w weekendy częściej. Lubię poznawać nowych ludzi, myślę, że to jedna z największych zalet należenia do fam Jestem osobą bezkonfliktową i zawsze dążę do kompromisu, ale nie znoszę natrętów. Lubię pomagać innym, ponieważ sama bardzo dużo zawdzięczam pomocy innych. Ale nie znoszę bycia "pasożytem", dlatego zawsze staram się dawać coś od siebie. Poza tym uwielbiam zwierzęta (zwłaszcza pandzie i fretki:>), poza komarami i wszelkim robactwem. Czytam książki!
Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

#11 2013-04-20 18:32:46

 Lucek

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie

Masz bardzo ciekawą osobowość, ładnie posługujesz się językiem polskim i ogółem mi zaimponowałaś zjadaniem bambusa(The fuck..). Zostałaś: PRZYJĘTA


Niektórzy ludzie są jak gówno. Dlaczego? Bo pozostali od nich stronią.

Offline

#12 2013-04-21 08:46:36

 Junly

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie

Hmn...Mała Panda bardzo sweet opis :3 Jedzenie bambusu muszę kiedyś spróbować

Offline

#13 2013-04-23 15:29:05

Konex

Gość

Re: Podanie

Nick - Konex
Lvl - 75
Karty SP - War 37j +3, Blade 31j +1, Cruss 71j +3, Berek 48j +5 (gram nim najwięcej).
Ile czasu poświęcasz na granie w Nostale - Codziennie przynajmniej 2godz. chyba ,że mam święta albo się ucze.
Często uczęszczasz na glace? - Staram się jak najczęściej.
Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? - Tak ,nie mam nic przeciwko rajdom ,a co do BTK prawie nigdy nie byłem ,ale nie ma problemu żebym poszedł .
-Dlaczego my ? - Zostałem zaproszony przez moich znajomych i dowiedziałem się ,że panuje tu miła atmosfera i ogarnięcie .
Ile masz lat? - 13 ;__;
Poprzednie fam (Podaj 3) - PatienceOfGod, Retario, Amertis.
Dlaczego opuściłeś tamte? - W PatienceOfGod było wielkie zamieszanie ,które doprowadziło prawie do rozpadu całej fam, Retario (w której byłem jednym z zakładających) rozpadła się z powodów prywatnych, Amertis nie była ciekawą fam ,gdyż była praktycznie wymarła (wymarła omg ><).
Opowiedz coś o sobie - Nie lubie za bardzo opowiadać o sobie ,ale spróbuje. Tak więc mam na imię Krystian ,chodzę do gimnazjum (gimbus :<), lubię grać w koszykówkę/piłkę ręczną, poza sportami lubię łazić bez celu po mieście ze znajomymi, gram na komputerze (najwięcej w Nostale) nie lubię grać sam bez osób z którymi można pogadać, mam charakter spokojny (tak myślę) chyba ,że mam zły dzień (każdemu się zdarza), lubię gady (zwłaszcza węże i jaszczurki). To by było na tyle o mnie ;p .

#14 2013-04-23 19:19:30

 kasiakm

Nowy użytkownik

44361149
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie

Ohoho, Gimbus , pjona ! . Dla mnie spoko ^^

Offline

#15 2013-04-26 09:26:07

Cyna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie

Kooooooooooonex<3 wiedzialem ,że do nas idziesz:*. Zapomnialeś napisać o emo:O

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-headshot.pun.pl www.gim3.pun.pl www.opaltour.pun.pl www.zolzy.pun.pl www.administracjagwsh.pun.pl