Cookies™

Słodka fam z gry Nostale ;)


#16 2013-04-28 12:52:32

Przemkos29

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie

Nick : MagikOgnia
Lvl : 68 ( Może jakiś wyjątek )
Karty sp : red mag nie ulepszany , holy 54 + 5 , blue 24 + 3 , dg 49 + 5 i vulcano też ;p
Ile czasu poświęcam na nostale  : Zależy od nauki 2 - 3 godzinek .
Często uczęszczasz na glace? : Zaczynam uczęszczać coraz częściej .
Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? : Lubie współpracę , to jest najlepsze w takich grach , chodzę na rajdy. Na btk nie byłem ;( .
Dlaczego my ? : Chcę dojść właśnie do tej fam ponieważ widzę że jesteście zgraną fam i nie polegacie tylko na LoD'zie .
Ile masz lat?  16 w maju .
Poprzednie fam (Podaj 3) : Nazw nie podam bo nazw nie pamiętam od długiego czasu nie jestem w żadnej fam ;( .
Dlaczego opuściłeś tamte? Opuściłem tamte fam tylko z tego względu bo kłócili się o LoD , a tego bardzo nie lubię ,wyzywali się . Nie warto nawet ust strzępić.
Coś o sobie : U mnie to ciężko z przestawianiem się ale coś napisze. : Nazywam się Przemek . Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum , gram na komputerze w najróżniejsze gry , uwielbiam zajmować się  zwierzętami .
Jestem spokojny , uczciwy , lubię przebywać wśród ludzi i tych starszych i młodszych , odnoszę się do wszystkich z należytym szacunkiem .

Ostatnio edytowany przez Przemkos29 (2013-04-28 13:37:25)

Offline

#17 2013-04-28 13:28:22

Naile

Gość

Re: Podanie

-Nick : Naile
-Lvl : 69
-Karty sp : Red 40+1,Holy 57+2, Blue 99+11, DG (w trakcie tworzenia)
-Ile czasu średnio codziennie przeznaczasz na gre? : Ostatnio jestem bardzo często i raczej to się nie zmieni.
-Często uczęszczasz na glace? : Nie przepadam za glacą, lecz jeśli muszę wbić punkty lub dobić reputację, to tyle ile trzeba.
-Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? : Kocham rajdy i zabawę z innymi graczami, zwłaszcza z fam : )
-Dlaczego my ? : To najsłodsza nazwa rodziny na świecie!  Odkąd zaczęłam grać tą postacią, postawiłam sobie za cel dołączenie do właśnie Waszej rodziny : )
-Ile masz lat? 20
-Poprzednie fam (Podaj 3) : Serenity (2lata temu), PatienceOfGod, Furious:)
-Dlaczego opuściłeś tamte? : Z Serenity odeszłam, gdyż miałam półtoraroczną przerwę. Zależy mi na miłej atmosferze i przede wszystkim doświadczeniu i wyrozumiałości graczy, czego właśnie w poprzednich fam brakowało.
-Opowiedz coś o sobie : Uwielbiam tą grę ! :D Ale może od początku... Mam na imię Marta. Mam dwie inne postacie: Nisha:3 lvl 83(luk) i Blaire lvl 69(woj), teraz nadszedł czas na maga :) Gram już łącznie 4 lata (z przerwami). Jak widać uwielbiam blue :D Jestem doświadczonym, przyjaźnie nastawionym graczem, lubię pomagać i spędzać miło czas z innymi, lecz źle toleruję nieznajomość podstawowych zasad ortografii oraz dzieci expa i nm... W przyszłym roku szkolnym planuję rozpocząć naukę na studiach, ale narazie myślę jedynie o 4 - miesięcznych wakacjach ^^ Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i do zobaczenia : )

#18 2013-04-28 14:15:45

 Lucek

Szef

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie

MagikOgnia: Może nie masz odpowiedniego lv do naszej fam, ale wyróżniasz się postawą wobec sytuacji w Famkach. Zauważyłem też, że nie zależy ci wyłącznie na LoD, co daje ci wielkiego plusa na start. Mam nadzieję, że wykażesz się inicjatywą i respektem wobec osób starszych oraz zarządu fam.[color=red]PRZYJĘTY
[/color]

Naile: Bardzo mi zaimponowałaś swoją dojrzałością, właśnie potrzebujemy takich osób, które nie rzucają słów na wiatr, ale mówią to co chcą. Jak widać, jesteś już osobą prawie dorosłą, więc także spontaniczną. Myślę, że bez problemu znajdziesz swój własny kąt w naszej fam. Ja też nie lubię osób, które kaleczą język narodowy, ale cóż poradzić, nie wpłyniemy na to.

P.S: Powodzenia przy maturze xD PRZYJĘTA

Ostatnio edytowany przez Lucek (2013-04-28 14:16:23)


Niektórzy ludzie są jak gówno. Dlaczego? Bo pozostali od nich stronią.

Offline

#19 2013-05-01 15:19:54

WoJtAs1111234

Gość

Re: Podanie

-Nick: WoJtAs1111234
-Lvl : 70 51% i często kupuje ancy na lod
-Karty sp: sp1 40j +2 , sp2 26j+0 , sp3 60j +2 ,
-ile czasu poświęcasz na granie w nostale- zależy od dnia czasami 2 czasami caly dzień .
- glacernon odwiedzam codziennie.
-Współpracuje z innymi i chętnie uczęszczam na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo.
- już długi czas myślałem żeby do was dojść ale nigdy nie miałem sił żeby napisać to podanie i stało się
-mam 13 lat.
-Poprzednie fam własta: >>>$kater$<<< rozpadła się, Neonówka – dzieci lod, ~CrySomeMore~ - doszedł do nich umpalumpa który rozwalał cały czas LoD i dlatego odszedłem chociaż byłem zarządcą
-wyjaśnione w punkcie powyżej
-Opowiedz coś o sobie: Mam na imie Wojtek mam 13 lat lubię grać na orliku w piłkę mój klub jest 1 w tabeli i kwalifikuje się do województwa opolskiego na półfinal z głuchołazami, bardzo lubię grać w Nt
wnosze do każdej fam  dużo śmiechu i radości z gry oprócz neonówki i furious bo tam byłem zaledwie 10 minut i wyszedłem

#20 2013-08-05 19:43:19

Marta114

Gość

Re: Podanie

• Nick -> Marta114
• Lvl -> 85
• Karty sp (wymagane podanie + i joby każdego posiadanego sp[bez pajamy,pirata i jajamaru])
Sp1 21 job
Sp2 50 job +5
Sp3 50 job
Sp4 brak
• Ile czasu średnio codziennie przeznaczasz na gre? -> Średnio na grę przeznaczam około 4-5h, zdarza się więcej
• Często uczęszczasz na glace? -> Tak, bardzo chętnie uczęszczam na glace oraz na rajdy, które tam występują
• Współpracujesz z innymi i chętnie uczęszczasz na rajdy/BTK organizowane przez szefostwo ? -> Barzo chętnie, jest to jedno z ulubionych moich zajęć.
• Dlaczego my ? -> Ponieważ uważam, że jesteście rodziną bardzo zorganizowaną, która zwraca uwagę nie na to, jaki kto ma lv, tylko na charakter i osobowość. Dodatkowo organizujecie wiele rajdów, a jak wspomniałam wyżej chodzenie na rajdy to jedno z moich ulubionych zajęć
• Ile masz lat? -> Ukończony 17 rok życia
• Poprzednie fam (Podaj 3) -> ~LucidosOrdo~, Insane, MagicDragons
• Dlaczego opuściłeś tamte? > Głównie z powodu braku zaangażowania ze strony dowódców fam oraz małej aktywności reszty famowiczów.
• Opowiedz coś o sobie(tutaj prosimy o wysilenie się trochę) -> Jestem Marta, mam 17 lat, bardzo lubię poznawać nowe osoby Dobrze wiem, że mogę zostać odrzucona z powodu tych moich marnych kart sp, ale mam jeszcze jedną postać na której również się skupiam. Jestem osobą otwartą na wszystkie osoby, chętnie pomagam i nie odpuszczam gdy sobie coś postanowie. Chcecie wiedzieć więcej o mnie? W takim razie przyjmijcie mnie do Ciastek!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistic.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.nmcpowenzabrze.pun.pl www.arenasp.pun.pl